Teknoloji

Yüksek Çözünürlükte Lucifer İzle

Geliştirilmiş Lucifer’in onu bu kadar keyifli bir karakter yapan özelliklerinin çoğunu elinde tuttuğunu bildiğimiz için, kapı çalındığında donutların gelmiş olması gerektiği yanıtını veriyor. Kolluk kuvvetlerine şakacı bir yumruk mu? Yine de, Chloe seriyi bitirmek için muhteşem bir çağrı ve yanıt isteyen kapıdan girer. Merhaba, dedektif. Ve bölümün başlığına mükemmel bir şekilde bağlanan https://animasyonfilmleri.com, Bir ortak kullanabileceğini düşündüm. İlgili mekaniği bilmiyoruz, ancak Amenadiel artık Tanrı’nın tahtını işgal ettiğinden, Chloe’ye Cennet ve Cehennem arasında serbest geçiş hakkı verildiğini varsayabiliriz. Kesinlikle mutlu bir son.

Yine de, her şey Lucifer ve Chloe ile ilgili değil ve Team Lucifer’in üyeleri, herkesi mutlu etmeye yetecek kadar kapanış sağlayan güzel bir şekilde sunulan sahneleri hak ediyor ve alıyor. Ella, STEM programı için ilk kız grubuyla tanışır ve Carol ile ilişkisi gelişiyor gibi görünmektedir. Lucifer’in dünyadaki son günlerinde yaptığı her şey kadar, bu basit hareket de onun sadece umursadığını değil, insanların gerçekten ne istediğini dinlediğini de gösterir. Dan ve Charlotte’un bir açık hava kafesinde dinlenmeleri yeterli olurdu. Yine de, yazarlar, kaldırıldığında Dan’in sevgili puding fincanlarından birini ortaya çıkaran gösterişli bir metal servis tabağı ekleyerek başarılı oldular.

Merrin Dungey kadroya geç katılsa ve sadece kısa bir süre görünse de, karakteri Amenadiel’in yükselişinde önemli bir rol oynuyor. Ne yazık ki, artık bir dedektif olduğu için Chloe ve Ella ile yan yana çalıştığını göremeyeceğiz ama kalbinin doğru yerde olduğunu ve doğru insanlarla çalıştığını biliyoruz. Bir çanın çınlamasını duymamış olsam da, bir melek kanatlarını alır ve bu da anne babasını kesinlikle Lucifer izle heyecanlandırır. Biraz daha Linda ile yapabilirdik, ancak Lucifer’in sondaki saygısı güzel bir şekilde haraç öder. Ve göksellerin yeni Tanrılarının önünde diz çöktükleri güçlü sahne, insan ırkının muhteşem ellerde olduğu gerçeğini eve götürür.

Muhtemelen en keyifli ve çekici çift olan Eve ve Mazikeen birlikte ödül avcıları olarak çalışıyorlar, ancak bir işteyken aldıkları telefon bize Lucifer Takımı’nın ne kadar güçlü bir bağı koruduğunu hatırlatıyor. Chloe, önümüzdeki zorlu günlerde onu sevecek ve destekleyecek aileyle tanışmak için bebek Rory’yi hastaneden eve getirir. Yakın geleceğin bu büyüleyici enstantaneleri tamamen doğal hissettiriyor.

Team Lucifer ve LAPD ile yolculuğumuzun sonuna geldik, peki ne biliyoruz? Amenadiel, Babaları bu evreni karısıyla başka bir evrende olmak için terk ettiği için Tanrı olarak devraldı. Dan, Charlotte ve Chloe kendilerini Cennette yeni hayatlarla ödüllendirilirken, Ella, Carol, Sonya ve günümüz Chloe karakoldaki kaleyi ellerinde tutuyorlar. Yarım melek Charlie kanatlarını alır, ancak Linda’nın Lucifer ile deneyimlerine adadığı el yazmasının durumunu bilmiyoruz.

Lucifer aşağıdayken çatı katını kim işgal edecek? Chloe muhtemelen Trixie ve bebek Rory ile evinde kalmak isteyecektir, ancak Lucifer’in eski kazıları, Maze ve Eve’in hayatlarına birlikte başlamaları için mükemmel bir operasyon üssü gibi görünüyor. Peki ya Lucifer? Şeytan, geleneksel Şeytan algısını daha nazik, daha nazik bir figür lehine toz içinde bırakarak kendini yeniden icat eder. Sonunda Chloe ile tekrar bir araya geleceğini biliyoruz, ancak şimdilik yardım etmesi gereken hastalar var.

Showrunner Joe Henderson, bunun Lucifer için olduğunu ve yedinci sezonun olmayacağını belirten rekorlara gitti. Eski dostları geride bırakmak her zaman zordur ve Team Lucifer’de durum böyledir, ancak Partners ‘Sona Kadar devam edecek bir dizi hikayeye harika bir son veriyor. Ne yazık ki, bu yüce zevklere tanık olmak için orada olmayacağız. Her güzel şeyin bir sonu olmalı.

https://animasyonfilmleri.com/dizi/lucifer-izle/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu