Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Videoları Yoruma Nasıl Kapatılır?

YouTube Videoları Yoruma Nasıl Kapatılır?

Milyonlarca kullanıcısı bulunan YouTube 2005 yılında kurulan ve git gide devleşerek tüm dünyaya yayılan oldukça sistematik bir sosyal medya platformudur. YouTube’a bilgi, eğlence vb. pek çok amaçla giren kullanıcıların yanı sıra içerik üreticileri de bulunmaktadır. Bilgiyi izleyenlerle paylaşmak isteyen ya da eğlenceli mizahını kitlesine yaymak isteyen pek çok içerik üreticisi milyonlarca izleyicisinin olduğu YouTube kanalındaki yorumlarını bazı durumlarda kapatmak isteyebilmektedir.

Bu platforma girdiği ilk günlerde YouTube izlenim satın al hizmetinden yararlanarak günümüzde dünyanın bile tanıdığı isimler halin e gelen YouTube fenomenleri yükseldikleri noktada rahatsız edici yorumlara maruz kalabilmektedir. Bu rahatsız edici yorumlardan sıyrılmak amacı ile YouTube’un yorum kapatma özelliğinden yararlanan YouTube fenomenleri bu şekilde YouTube’a verdiği çaba ve emekleri psikolojik olarak yıpranmadan devam ettirmektedir. Sizler de YouTube videolarınız ve kendinizi gelebilecek herhangi rahatsız edici yorumlardan korumak istiyorsanız YouTube’un yorum kapatma özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Çabana Destek Kat!

YouTube abone satın al hizmeti gibi hizmetlerden yararlanarak günümüzde milyonlarca izleyicisi olan kanallara dönüşen YouTuberlardan olmak istemez misiniz? Cevabını evet ise doğru yerdesiniz. Pek çok içerik üreticisi hayali kuran kişi bulunsa da bunu yapabilecekleri yetenekleri olduğu halde değerlendirmeyebilmektedirler. Gelebilecek kötü bir yoruma karşı hazırlıksız olan kişiler için bugün YouTube’un yorum kapatma özelliğinden bahsedeceğiz.

Sizlerde YouTube platformuna giriş yapmak istiyor fakat gelebilecek olumsuz yorumların modunuzu düşürebileceğini varsayıyorsanız yapmanız gereken YouTube videolarınızın yorum yapma özelliğini kapatmak. İçeriklerinizi yorum yapma özelliğine kapatırken izlemeniz gereken yol ise şu şekilde;

  • YouTube Studio’da oturum açın.
  • Soldaki menüden İçerik’ seçin.
  • Bir videonun küçük resmini tıklayın.
  • Aşağı kaydırın. DAHA FAZLA GÖSTER’i tıklayın.
  • “Yorumlar ve puanların altından yorum ayarlarınızı seçin.
  • Kaydet’e tıklayın.

YouTube’un Sayılı İsimlerinden Biri Olun!

YouTube’un eskisinden daha yaygın bir mecra olması ile birlikte milyonlarca kanal pek çok tarzda içerikler üretmektedir. Bunca rakibin arasında sayılı isimlerden biri olmak ve YouTube’da öne çıkmak istiyorsanız https://takip-sepeti.com/ web sitesini ziyaret ederek ayrıcalıklı pek çok hizmetten güvenle yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu