Spor
Kurt Kaymakam Özvatan’a uğurlu geldi
![](https://teknolojihaberleri724.com/wp-content/uploads/2024/02/kurt-kaymakam-ozvatana-ugurlu-geldi-u4mA3G1e-750x470.jpg)
Mehmet UZEL (LAYSERİ İGFA)
Kayseri Özvatan Kaymakamı Mine Kurt, 1. Amatör Küme’de mücadele eden Özvatan Belediyespor’un hiçbir karşılaşmasını kaçırmıyor.
Öte yandan Kayseri Şeker 1. Amatör Küme B Grubu lideri Özvatan Belediyespor ligin son maçınca Palasspor’u 5-0 yenerek şampiyonluğu elde etti. Kaymakam Mine Kurt, futbolculara, antrenöre ve kulüp yöneticilerine başarılar diledi.